Muusika

TRIINU TAUL on ainulaadne laulja, muusik, pärimusmuusik. Triinu omab tugevat sidet oma juurte ja loodusega. Tema lauluhääl on kordumatu, selle kõlas peegeldub ürgsete loodusrahvaste teadvus ning müstilised dimensioonid. Triinu muusika on nagu killuke lopsakat ürgloodust. See on hetk , kus vaikib meel ja rahunevad mõtted, et leida end lähemal oma loomulikule olemusele ja olemisele. Ta peab muusikat ja harmooniat elust lahutamtuks osaks ja tajub, et harmoonia on oluline igal tasandil, meie kehadest kuni universumi tabamatute sfäärideni välja ning kõik on omavahel ühenduses. Kõik on võnkumises, vibratsioon, võib öelda, et kõik ongi heli, harmoonia. Pühade helide, ülemhelide laulmine võib olla tervendavalt muutev vahend, kui seda luua armastavas, harmoonilises seisundis. Helil on vägi.

Triinu Tauli on inspireerinud aastatuhandeid vana regilaulu meditatiivsus ning sügav kujundite maailm, šamanism, Saami joig, Bulgaaria rahvalaul, Tuva kurgulaul, tiibeti munkade palvemuusika ning palju muud erinevate rahvaste traditsioonilisest ja pühast muusikast. Mõjutusi on laulja saanud samuti klassikalisest, pop- ja jazzmuusikast ning oma pärimusmuusika, püha maailmamuusika ning harmooniliste helide toimimise printsiipide tundma õppimine on teda ajendanud  looma muusikat, milles segunevad vana ja uus omal sügaval ning huvitaval moel, mis on harmooniline ja kannab taotlust tasakaalustada ja tervendada.

Ta on öelnud, et muusika ja laulud sünnivad loovuse voolul inspireerituna loodusest, inimeseks olemise ilust ja valust, elu paradoksidest.

Triinu jagamised:

Huvi korral võta ühendust, küsi lähemalt: triinu.taul@gmail.com

Helirännakud Triinu Tauliga

Helirännakul kõlavad traditsioonilised hääletehnikad ja pillid:
Ülemhelilaul, joig, yelli, intuitiivne laul
Torupill
Šamaanitrumm, Sahitid
Parmupill
Pikkvile
Kannel
Charango

Laulumõnutsõõr

Triinu eestlaulmisel läheme 1,5- 2h laulurännakule koos meie oma pärimuslaulude, kohapeal sündivate laulude ja vabalt häälimisega.

Teetseremoonia ja helirännak

Ring, kus kohtume ühe kõige iidsema püha ravimtaime – Tee taimega ja kogeme erinevaid helikõlavärve. Kestvus kuni 3h.

Teed jagab Veiko, kes on valinud raja uurida erinevate põlisrahvaste tervendusviise ja nende kultuuri.
Helidega loob ruumi Triinu, kes oma rajal süvenemas järjest enam muusika algupärasse ja tervendavasse jõusse.

Huvi korral küsi lähemalt: triinu.taul@gmail.com

https://soundcloud.com/tunnike-iseendaga/haale-maagiline-vagi