Hääle vägi ja looduse harmoonia

Laager 19.-21. augustil
Torupillitalus Valgamaal

Aegruum, mil võimalus kohtuda  sügavamalt oma sisemise tarkuse, hääle ja helide tervendava maagia ning looduse harmooniaga. Oma teadlikust jagavad Metsamoor (Irje Karjus), Fred Jüssi, Triinu Taul, Alar Tamming, Margit Foht, Kätlin Kalling.

Tere hää inimene. Mina olen Triinu. Mul tekkis tunne, teha üks põnev laager teemal, mis mind väga puudutab ja huvitab ning ma soovin seda Sinuga jagada.

Mida meiega teevad ja meile annavad erinevad helid, hingamine, kuulamine, meie hääl, liikumise rütmid, looduse mustrid, värvid, lõhnad, taimed, mida kõike pakub meile emake maa. Selleks olen laagri kavva põiminud antud teemad ja kohale palunud mind palju inspireerinud ning armastatud, tugevalt ühenduses iseenda ja loodusega olevad inimesed, et nende juhendamisel saada teadlikuks, koos kogeda ja tunnetada.
19-21. august, Lõuna-Eesti metsade vahel, Torupillitalus, toimubki esmakordselt laager, kus kolmel päeval kohtuda iseendaga läbi  hingamise, kuulamise ja häälimise.
Tegevused toimuvad talu territooriumil ja külalistemajas. Vt siit: www.torupillitalu.ee  Kehakinnituseks pakume maitsvat taimetoitu ning ööbimine on külalistemaja tubades.


19. august

Hingamise päev

Koguneme kl 12.00.
Tutvume, majutume, kohaneme, sööme.

Kl 15.00 - Sissejuhatus ja õpetus oma väe pildi ehk mandala joonistamiseks.
Juhendab Triinu Taul.

Kl 16.0 - Hingamistehnikad ja isiksuslik areng- Super Hingamine - loeng ja praktika
Läbiviijaks Alar Tamming, kes on 3 aastat õppinud Saksamaal Holotroopse hingamise ja Transpersonaalse hingamise juhendajaks ja täiendanud end Transformatiivse hingamise kursustel Tais.

Super Hingamine on ca 1,5 tundi kestev hingamisprotsess, mis kasutab erinevate hingamiskoolkondade parimaid võtteid (Holotroopne hingamine, Transpersonaalne hingamine, Transformatiivne hingamine) ning aitab hästi kiiresti organismi viia nn. superseisundisse, kus on tasakaalus nii mõistus, keha kui tunded. Vt lisaks: www.superhingamine.ee

Õhtul jagamise ring, kogetu integreerimine.


20. august

Kuulamise päev

Kl 08.00 Hommikujooga
Hommiku alustame äratava, tasakaalustava joogaga Kätlin Kallingu juhendamisel.

Kl 11.00 Jututuba Fred Jüssiga
Vaikusest, loodushelidest, kulgemisest, viljakast mitte midagi tegemisest.  Tuleb külla armastatud loodusemees, kes on paljusid inimesi oma lihtsa olemise ja oma südameteed käimisega puudutanud. Oma elus on ta kogunud palju teadmisi, mõistmisi, kogemusi nagu mesilane mett  kärgedesse ning tunneb ja soovib seda elunektarit jagada kõigiga, kes on valmis teda kuulama.

Kl 14.30 Loengretk Metsamooriga
Enda tunnetamine läbi looduse. Taimed kui inimhinge võtmed. Läbivijaks metsahaldjas ja taimetark Irje Karjus, tuntud nimega Metsamoor.
Siseneme eestimaise looduse salapärasesse ilma. Jalutusmatkal jagab Jrje oma kogemusi looduse tunnetamise ja teadmisi meie looduses leiduvate väekate ravimtaimede kohta. Millal mida korjata ning kuidas ja mille jaoks neid kasutada. Irje võtab kaas ka oma varasalve, et soovikorral võimalus endale mõni terviserohi soetada. Vt. Lisaks www.tervisekodu.ee

Kl 19.30 Puhastav saunarituaal Metsamooriga
Saun on meie traditsioonis olnud alati püha ja olulisel kohal. Metsamoori läbi viidavas saunarituaalis saab läbi erinevate toimingute puhastuda nii kehaliselt kui hingeliselt. Jrje ütleb: “Tseremoonialses saunas saab oma hinge laulma”. Rituaal toimub talu suitsusaunas. Vt siit: Torupillitalu suitsusaun

Kl 22.00- Harmooniline Helirännak Triinu Tauliga “Juurtest taevani”
Helide saatel lõdvestume ja sukeldumine oma sisekosmosesse. Vt. tutvustust:
Harmooniline helirännak


21. august

Häälimise, loomise päev

Kl 08.00 Hommikujooga
Kätlin Kalling

Kl 11.00 Hääle avastamine ja Intuitiivne laul
Triinu Taul on ainulaadne häälemaag ja muusik, kes viib läbi harmoniseerivaid helirännakuid ning õpetab erinevaid häälimise viise. Triinu juhendamisel leiame endas ülesse oma erinevad hääled, tutvume ja teeme sissejuhatavaid harjutusi pühade helide ehk ülemhelilaulu laulmiseks. Ühendame oma tunde ja hääle ning tunnetame selle tasakaalustavat ja tervendavat jõudu. Loome harmooniat ühise taotlusega häälerännakmeditatsioonis. Vt ka: www.triinutaul.com

Kl 16.00 Loov ja väestav tants
Liikumismaagia toob meieni Margit Foht, kes on 7 aastat tegelenud  5-rütmi tantsuga. Ta on läbinud mitmeid 5 Rütmi tantsu kursuseid erinevate juhendajate käe all, kõige olulisem õpetaja tema jaoks on Berit Hague´t( Rootsi).
Margit on  5 Rütmi tantsu näol leidnud imelise vahendi enesearenguks ja eneseteraapiaks ja ta tunneb kutsumust ja pühendumist jagada seda teistega. Liikumine ja vaba tants on kehale loomulik. Tantsimine paneb meis liikuma energia, mis on seisma jäänud, energia hakkab läbima ka neid kohti kus on tekkinud blokeeringud. Kõik mis elu jooksul on kehasse kogunenud saab läbi liikumise hakata nähtavale tulema. Tants õpetab kõigest ebavajalikust lahti laskma kiiresti ja kergelt, olema rohkem oma kehas kohal, olema hetkes, rohkem teadlik iseendas toimuvast.

Kl 20.00 Harmooniline koosloomerännak koos hääle ja erinevate helidega.
Laagri võtame kokku ühise loomisega, kus ühendume ja põimume kokku helide ja üksteise tunnetamise, kuulamise kaudu. Toome muusikasse oma tunded, hääled, rütmid. Tähistame elu endas ja enda ümber. Loome läbi loomulikkuse, oleme hetkes ja laseme sellel end kanda.

Laagri ametlik lõpetamine jagamisringis.


22. august

Kl 09.00 hommikusöök
Kl 10.30 igaüks rändab oma koju.


Info ja registreerimine

“Hääle vägi ja looduse harmoonia” laagri hind on etteregistreerimisel kuni 1. augustini 170 €. Peale 01.08 laagri hind 185 €.

Hind sisaldab osalemist kõikides kavas olevates praktikates, rännakutes, ühte voodikohta külalistemaja toas (3 ööd), maitsvat taimetoitu(9 söögikorda).

Torupillitalu külalistemajas on 3 inimese toad, 1 lisavoodi võimalusega.

Kui tekib soov ja tunne tulla, registreeri end esimesel võimalusel, sest kohtade arv on piiratud.

Registreerumiseks kirjuta aadressile Triinu.Taul@gmail.com ja anna märku oma osalussoovist, kirjuta nimi, inimeste arv ja kontaktandmed.
Võtan ühendust ja annan teada kuidas lõplikult registreeruda, kuhu ettemaks (50€) üle kanda koha kindlustamiseks laagris ja täpsema ajakava toimuva kohta.
Registreerimistasu jääb ettemaksuks. Vajadusel saad tasuda kogu laagri eest arve alusel.

Laager toimub looduskaunis kohas Torupillitalus. Kohaletuleku juhised leiad siit: Torupillitalu asukoht

Laagri info:
Triinu.Taul@gmail.com
tel: 53 414 861

Lisainfo majutuse kohta:
info@torupillitalu.ee
tel: 52 78 149