Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Loovus – Ring naistele 17.–19. mail Lõuna-Eestis

17.05.2019 @ 12:00 pm - 19.05.2019 @ 7:00 pm

LOOVUS – ring naistele 17.–19. mail Lõuna-Eestis
Täiskuu kutsub Sind!

Hingame, laulame, tantsime, helirändame, tervistume saunas, joome teed, jagame, kuulame loodust, naudime vaikust.

Tere, armas naine! Uue aastaringi kevadtuultes tekkis tunne kutsuda kokku täiskuu naistering. Olen Triinu Taul ja minuga on seda väekat ringi koosloomas kolm väga armsat ja inspireerivat naist: Jane Kruus, Margit Foht ja Keiti Peterson.
Viimastel aegadel on meid sügavamalt puudutanud märksõnad koosloomine, ruumi loomine, jagatud ruum, kohalolu, sisemine vaikus, eluvool ja elujõud. Läbi oma kogemuste ja taipamiste oleme igaüks leidnud meetodi, mis on meid sellel elumüsteeriumite radadel aidanud, toetanud ja edasi viinud. Selles ringis soovime me oma seniseid kogemusi Sinuga jagada.

Mis naisteringis sünnib?
Naisteringis on võimalus kohtuda sügavamalt oma sisemise teadlikkuse, väe ja loovuse tervendava maagiaga.
• Superhingamine
• Helirännak
• Palve-, jagamis- ja lauluring
• Väetantsurännak
• Rituaalne saun
• Hääle maagiline vägi
• Kohtumine iidse püha teetaimega, oma ravimtaimeteega
• Tseremoniaalse kakao pai
• Väljaspool praktikaid ja jagamisringe hoiame püha vaikust
• Et oleks endal rahulikum, siis vabatahtlikult/kohustuslikult ☺ anname kogu sündmuse ajaks hoiule oma tehnikaaparaadid

Me kõik vajame tuge ja toetust. Puhas vesi, toit ja õhk on selle alustalaks, et meie keha oleks lõdvestunud ja terve. Vaikus ja muusika, helide selgus meie ümber laseb meie mõtetel voolata, ilma et me ise sellesse mõttejõkke upuksime. Ja siis on veel see miski või see keegi, kes meid õpetab ja hoiab, toetab ja julgustab leidma oma teed. Meie esivanemad on meie suured õpetajad ning nad on meile jätnud kuhjaga abilisi, kelle poole pöörduda, kui vajame juhendamist. Meil on meie maa ja meie taimed – saame rüübata melissiteed, kui vajame rahustust, ja juua Hiina püha teetaime teed, kui vajame selgust. Kuuma kakaod joome selleks, et meie südamed kui varakevadised lilled avaneksid ja saaksime veelgi selgemini tunda, et oleme ÜKS.

Kui tunned, sõltumata vanusest, et oled valmis endasse vaatama ja tegema sügavamat kehatööd, siis on see sobiv aeg ja ruum just Sinu jaoks.
Alustame ringiga 17. mail kell 12.00 ja 19. mai õhtul orienteeruvalt kell 19.00 võtame ringi kokku.
Sündmus toimub looduskaunis kohas Lõuna-Eesti metsade vahel Torupillitalus.
Tegevused toimuvad talu ümbruses ja külalistemajas.
Vaata lähemalt siit: http://www.torupillitalu.ee/
Kehale ja hingele pakume maitsvat taimetoitu ning ööbimine on külalistemaja tubades.

NB! Kui tekib soov ja tunne tulla, registreeri end esimesel võimalusel, kohtade arv on piiratud.

KES OLEME, MIDA TEEME?
JANE: Tänasesse kevadesse on ta jõudnud tänu aastatepikkusele tööle iseendaga ja näitlejatööle. Ta lõpetas lavakunstikooli näitleja erialal ning mõistis, et enne, kui kedagi teist mängima hakata, on kasulik iseenda roll siin elus selgeks saada. Sellise missiooniga on Jane rännanud 7 aastat üle kogu maailma, noppides kokku ilu- ja imekillukesi erinevatest riikidest ja kultuuridest ning läbi nende peegelduste jättes maha, mis on võlts ja vale, et võtta vastu täielik vastutus iseenda loodud reaalsuse eest. Jane hoiab ruumi endale ja Sulle, et tunneksime end armastatute ja terviklikena – just sellistena, kes me oleme, just seal, kus me oleme. Suunatud teadliku küsimise kaudu avab ta ruumi, kus on turvaline olla, jagada, rääkida, laulda, tantsida, nutta ja naerda.

Palve-, jagamis- ja lauluring:
Elada elu kui rituaal ja palve on valik. Valik astuda iga samm sellel pehmel emamaal nõnda, et me lilli ei muljuks. Võtta aega, et näha ja märgata, kuulda ja kuulata. Vaikuses on helisid ja helides vaikust. Koos laulda tähendab ühes rütmis hingata ja nii saab oma sisemise raadio kruttida kanalile, kus kuuldu tõstab meid üles, äratab meid meie hirmude petlikkusest siia NÜÜD ja PRAEGU, kus me saame ise valida, mida külvame ja lõikame.

MARGIT: Minu suurim kirg ja hobi on tantsimine. Jõudsin viie rütmi tantsuni 10 aastat tagasi ja 8. hooaega juhendan ise gruppe. Kohe esimesel korral, kui sattusin viie rütmi tantsu õhtule, tundsin, et olen jõudnud koju. Olen kogenud tantsu väge väga erinevates liikumise- ja tantsutöötubades ning läbinud aastase ettevalmistuskursuse tantsu- ja liikumisteraapias Tallinna ülikoolis. Minu jaoks on tantsimine midagi palju rohkemat, kui muusika järgi oma keha liigutamine. Tants on kohalolu, olemine iseendaga, kus kaob kõik muu, tants on pühendumine, tants on looming, tants on ravim nii kehale kui ka hingele. Tants on mind õpetanud paremini mõistma inimeseks olemist, iseennast, teisi, elu müsteeriumit. Tantsimine aitab vabastada kehast pingeid ja annab tohutult palju uut energiat ja loomeväge. Peale tantsimist tunnen ennast palju rohkem elusana, rõõmsamana, vabana iseenda seatud piirangutest! Tantsimine toob peast kehasse ja õpetab märkama oma tundeid ja neid ka väljendama. Tants on õpetanud võtma kõike nii, nagu on, jääma kohale ja alistuma ka kõige suuremas kaoses, õpetanud kiiresti lahti laskma lugudest, jäädes enda keskmesse, usaldama, olema tänulik kõige eest, mis on.

Väetantsurännak:
Tantsurännak, milles võtame ühendust ja kohtume oma ürgse naiselikkusega, et vabastada kehast piirangud, mis ei luba meil nautida oma naiselikkust, seksuaalsust, ja uskumused, mis ei luba meil usaldada oma väge.

KEITI: Huvitunud ja osalenud läbi terve elu erinevatel psühholoogiaalastel ja śamanistlikel koolitustel ning praktikatel, et süüvida sügavamalt hinge arengusse, elu olemusse, ilusse ja tõesse. On vaimustunud hingamisest – iga hingamisseanss on tema jaoks kui külaskäik Looja juurde. Ta on läbinud kolmeaastase transpersonaalse hingamise juhendajate koolituse Saksamaal ja viib laagris läbi superhingamise seansi, mis aitab luua ühendust endaga ja vaba tahtega.

Superhingamine:
See on poolteist tundi kestev hingamisprotsess muusika saatel, mis kasutab erinevate hingamiskoolkondade parimaid võtteid (holotroopne hingamine, transpersonaalne hingamine, transformatiivne hingamine) ning aitab organismi viia superseisundisse, kus on tasakaalus nii mõistus, keha kui ka tunded.

TRIINU: Ainulaadne laulja, muusik, intuitiivne heliterapeut, kes on õppinud erinevaid šamanistlikke praktikaid ja kogemuslikult omandanud Amazonase džungli põlishõimude kultuuri ja tervendusviisid. Triinul on samuti tugev side oma juurte ja loodusega. Tema lauluhääl on kordumatu, selle kõlas peegeldub ürgsete loodusrahvaste teadvus ning müstilised heliruumid. Triinu muusika on nagu killuke lopsakat ürgloodust. See on hetk, kus vaikib meel ja rahunevad mõtted.

Helirännak, lauluring:
Laulu rõõm, laulumõnu ringis ja selles peituv maagia. Saades ühte kõigi meie hääled, saab ühte ka meie hingamine, meie sisemine rütm ja vaikib meel, mis avab ukse harmoonia loomiseks ja elujõu äratamiseks. Laseme laulu veerema ja lubame huviga loovusel meid kanda. Läbi sajandite on erinevates traditsioonides tuldud ringina kokku ja pühade tegevuste ja palvete kaudu kutsutud oma kogukonnale edu, rõõmu, väge, tarkust ja tervendust.
Läbi muusika maagia rändame oma sisemise maailma avarustesse. Lõdvestudes kuulame ja tunnetame harmoonilisi helisid, mis avavad ukse meie teadvuse avardumiseks, et kogeda seisundeid, mis võivad muuta Sinu elu pöördumatult suunas, mida just Sina soovid.
Helil ja meie teadvusel on suur vägi.

___________________________________________________________________

LOOVUS – Ring naistele 17.–19. mail Lõuna-Eestis
Ringis osalemispanus on etteregistreerimisel kuni 26. aprillini 208 €.
Peale 26. aprilli on kohtade jätkumisel panus 225 €.

Registreerumiseks kirjuta aadressile vsagentuur@gmail.com ja anna märku oma osalussoovist, kirjuta nimi/nimed ja kontaktandmed.
Et koht ringis saaks kindlustatud, palun teha ettemaks (50 € inimese kohta), vajalikud andmed ja lisainfo saadame meilile. Kui ülekanne on toimunud, oled lõplikult registreerunud. Registreerimistasu jääb tagastamatuks ettemaksuks. Vajadusel küsi arvet.
Sündmus toimub Torupillitalus.
Aadress: Tauli Torupillitalu OÜ/Riidaja, 68716, Valga maakond, Eesti
Vaata lisaks siit: http://torupillitalu.ee/
Lisainfo majutuse kohta: info@torupillitalu.ee, tel 52 78 149
Naisteringi info: Triinu.Taul@gmail.com, tel: 53 414 861 või Margit Foht tel: 51 26 342

Ringnaistele19

Lisainfo

Algus
17.05.2019 @ 12:00 pm
Lõpp
19.05.2019 @ 7:00 pm

Koht

Torupillitalu
Torupillitalu, Valgamaa
Riidaja, Estonia
+ Google Map
Veebileht
http://www.torupillitalu.ee/